/ Online Diyet
ONLINE DİYET
Emziklilik Dönem Özel Online Diyet
3800 TL ŞİMDİ BAŞLA

Emziklilik Dönem Özel Online Diyet


Emziklilik dönemi bir kadının doğum öncesi kilosuna dönmesi, hatta ideal kilosuna ulaşması için en uygun dönem. Günlük süt üretimi annenin vücuduna, günde ortalama 3-4 saat spor yapıyormuş gibi enerji harcatıyor. Süt artıran sağlıklı besinlere odaklanarak hazırlanan programlar sayesinde bebeğiniz  sağlıkla büyürken, artan süt üretimiyle sizler de hızla fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız.


Siz de emziren bir anneyseniz, fakat nasıl besleneceğiniz konusunda endişeleriniz varsa dünyanın neresinde olursanız olun Emziklilik Dönemine Özel Online Diyet Programı tam size göre. 

Emziklilik dönemi; gebeliğin sonlanmasıyla birlikte başlayan bebeğinizin sağlıklı gelişimi için ihtiyacı olan sütü ürettiğiniz ve gebelikten kalan kilolarınızı rahatlıkla verebileceğiniz özel bir dönem. Bebeğiniz ve sizin için oldukça önemli olan emziklilik dönemi, eskiden kalma alışkanlıklar nedeniyle  sağlıksız bir şekilde ilerleyebiliyor! Yapılan  hatalar sütün azalmasından tutun da, gebelikten kalan kiloların verilmesinden çok daha da artmasına neden olabiliyor.

Hatalı beslenmenin yarattığı en büyük sıkıntıların başında  ürettiğiniz sütün kalitesinin  düşmesi ve  miktarının azalması geliyor. Bun değişiklikler de  bebeğinizin gelişimini doğrudan olumsuz etkiliyor.

Bebeğim sağlıkla büyürken ben de nfit anne olmak istiyorum diyorsanız  Emziklilik Dönemine Özel Online Diyet Programı ile sadece bir tık uzağınızdayız. Aşağıda görmüş olduğunuz *şimdi başla* butonuna bastığınızda emziklilik döneminize özel hazırladığımız hazırladığımız bilgi formunuz açılacak, bu formu ayrıntılı doldurduktan  sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödemeniz tamamlandıktan sonra bilgileriniz bize ulaşacak ve 4-6 iş günü içerisinde gebeliğinize yönelik size özel hazırlanan gebelik programınızı hazırlayıp sizinle mail üzerinden iletişime geçeceğiz.

1 ay süresince 2 haftada 1 geri bildirimleriniz ve tartım sonucunuz doğrultusunda yeni programınız hazırlanır ve mailinize gönderilir (toplam 2 program), 2 haftada 1 takip edilmenizin yanında, gün içerisinde mail, telefon ve mesaj yoluyla programınızla ilgili sorularınız yanıtlanır.

Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz yine herhangi bir neden ötürü diyetine ara vermek isteyen danışanlarımız için kalan görüşmelerini kullanım süresi maksimum 2 aydır.

Emziklilik Dönemine Özel Online Diyet Programı Neden Tercih Edilmeli?
Bir çok anne emziklilik dönemini nasıl geçireceği konusunda endişe duymaktadır. Hem kendi vücudunuzu toparlayarak eski halinize dönmek istediğinizi hem de bebeğinize yeteri kadar süt vermek istediğinizi biliyoruz. Emziklilik dönemi beslenmesi bu ikisi arasındaki dengeyi sağlayabilmek için oldukça önemli. Yapılan çok katı diyetler bebeğinize verdiğiniz sütün miktarını azaltıp kalitesini düşürdüğü gibi hem de sizin vücudunuza da uzun vadede zarar verebilir. Bu dönemdeki beslenme “diyet” değil  “süt artıran beslenme programı” olmalıdır .

Yoğun hayat temposundan diyetisyene gitmeye fırsat bulamayan , yaşadığı yerde diyetisyen olmayan emziren anneler için bilinen tüm eski yolların aksine Emziklilik Dönemine Özel Online Diyet Programıyla bu döneminizi  hem vücudunuzu forma sokabilmeniz hem de bebeğinize sağlıklı bir gelecek sunabilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz.

Copyright:2016
Web Tasarım