/ Online Diyet
ONLINE DİYET
Gebelik Dönemi Özel Online Diyet
3800 TL ŞİMDİ BAŞLA

Gebelik Dönemi Özel Online Diyet


1 şubat 2024 itibariyle ücretlerimiz güncellenecektir. Bu tarihe kadar indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz .
Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı çok teşekkürler :)


 

Bebeğimin sağlıklı gelişimine ve bana özel olarak hazırlanmış sağlıklı bir beslenme programı istiyorum diyorsanız sadece bir tık uzağınızdayız. Gebelik döneminde beslenme; bebeğinizin sağlıklı gelişmesi ve sizin daha rahat bir gebelik dönemi geçirebilmeniz için oldukça önemli.

Gebelik döneminde; beslenmede yapılan yanlışlar nedeniyle kilo almaya oldukça müsait olduğunuz dönemlerden biri. Siz de gebe kaldınız, fakat nasıl besleneceğiniz konusunda endişeleriniz varsa dünyanın neresinde olursanız olun Gebelik Dönemine Özel Online Diyet Programı nızı sizi yaşam tarzınızı ve bebeğinizin sağlıkla büyümesini göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz.

Aşağıda görmüş olduğunuz *şimdi başla* butonuna bastığınızda gebelik döneminize özel hazırladığımız bilgi formunuz açılacak, bu formu ayrıntılı doldurduktan sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödemeniz tamamlandıktan sonra bilgileriniz bize ulaşacak ve 2 iş günü içerisinde gebeliğinize yönelik size özel hazırlanan gebelik programınızı hazırlayıp sizinle mail üzerinden iletişime geçeceğiz.

1 ay süresince 2 haftada 1 geri bildirimleriniz ve tartım sonucunuz doğrultusunda yeni programınız hazırlanır ve mailinize gönderilir (toplam 2 program), 2 haftada 1 takip edilmenizin yanında, gün içerisinde mail, telefon ve mesaj yoluyla programınızla ilgili sorularınız yanıtlanır.

Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz yine herhangi bir neden ötürü diyetine ara vermek isteyen danışanlarımız için kalan görüşmelerini kullanım süresi maksimum 1 aydır.


Gebelik Dönemine Özel Online Diyet Programı Neden Tercih Edilmeli?
Birçok anne adayı gebelik döneminde nasıl besleneceği konusunda çevredeki insanlar veya uzman olmayan kişiler tarafından yanlış yönlendiriliyor. Gebelik beslenmesi olukça hassas konulardan biri. Her gebenin beslenmesi gebelik başlangıç kilosuna, yaşına, fiziksel özelliklerine ve yaşam tarzına göre farklılıklar göstermektedir. Yanlış yönlendirmeler sonucu yapılan beslenme hataları ; bebeğinizin beyin ve vücut gelişimini olduğu kadar sizin gebelik sürecinizi de olumsuz etkiler.

  • Yoğun hayat temposundan diyetisyene gitmeye fırsat bulamıyor musunuz ?
  • Gebelik sürecinde sağlıklı beslenmek istiyorum ama yaşadığım yerde diyetisyen yok mu diyorsunuz ?

İşte şimdi sizler için geliştirdiğimiz Gebelik Dönemine Özel Online Diyet Programıyla, gebelik döneminizi en sağlıklı, nfit şekilde geçirmeniz için size ve bebeğinize özel hazırladığımız programımız ile sadece bir tık uzağınızdayız.

Gebelikte diyet yaparken en çok karşılaşılan problemler hiç şüphesiz kaçamaklar ve iştaha hakim olamamak! Sizi düzenli olarak takip ederek kaçamaklarınızı nasıl keyifli hale getirip nasıl dengeleyeceğinizi anlatıyoruz. Bu problemlerin çözümünün anahtarı, değişimi yavaş yavaş sizi sıkmadan ve yaşam tarzınıza uygun yapmakta. Çok katı diyetler hem sizin sağlığınız hem de bebeğinizin sağlığı için oldukça riskli! Gebelik Dönemine Özel Online Diyet Programı'nda programı uygularken canınızın istediği besinleri bize yazıyorsunuz biz de o besinleri programınızın uygun bir köşesine yerleştiriyoruz. Unutmayın ki 9 ay 10 gün bebeğinizin beyin ve vücut gelişiminin yanında sizin ve bebeğinizin ruhunu beslemekte bizim için çok önemli!
Copyright:2016
Web Tasarım