/ Online Diyet
ONLINE DİYET
 nFiT Ramazan Diyeti
350.00 TL ŞİMDİ BAŞLA

nFiT Ramazan Diyeti
Ramazan döneminde metabolizmam hızlansın, sindirim sistemim  bozulmasın ve yaşam tarzımdan, damak tadımdan ödün vermeden nFİT olmak isiyorum diyorsanız bu program tam size göre!


Oruç tutmak bir yandan ruh ve beden detoxu sağlarken, bir yandan da dogru beslenilmediği takdirde metabolizmanızı yavaşlatıp kilo vermenize engel olabiliyor, ayrıca yine doğru beslenilmediğinde kan şekeri düşüklüklerine yol açabiliyor, sindirim sisteminizi olumsuz etkileyebiliyor. 
 

nFİT Ramazan Diyeti 2 programdan oluşmaktadır. Program Uzm.Dyt.Merve TIĞLI tarafından hazırlanmakta ve takip edilmektedir.

Ruh ve beden detoksunuza destek olmak, size daha iyi hissetirmek için önce sizden ayrıntılı bir bilgi formu doldurmanızı istiyor ve sizi tanıyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda hazırladığımız ilk program sonrası  ikinci görüşmenizi 1 ay içinde ister ramazan ortasında menü değişkliği için ister ramazan sonunda bayramda beslenme konusmak için kullanabiliyorsunuz. Bunu için tek yapmanız gereken ŞİMDİ BAŞLA  butonuna basmak :)

Copyright:2016
Web Tasarım