/ Online Diyet
ONLINE DİYET
nFİT Takipsiz Online Diyet
800.00 TL ŞİMDİ BAŞLA

nFİT Takipsiz Online Diyet
1 EYLUL 2021 tarihine kadar kontenjanlarimiz dolmustur, programa basvurmaniz halinde, 1 EYLUL itibariyle program gonderimleri baslayacaktir, gosterdiginiz yogun ilgiye cok tesekkurler :)

 

nFİT olmak için çoktan karar verdim, motivasyon konusunda hiçbir sıkıntım yok, tek ihtiyacım olan bana özel hazırlanmış, kolaylıkla uygulayabileceğim bir beslenme programi diyorsanız  Takipsiz Online DIyet  tam size göre.


Her bireyin metabolizma hızı farklıdır ve her diyet bireye özeldir. Diyet programları sizin yaşam tarzınızı, beslenme durumunuzu varsa hastalık durumu veya yaşadığınız fizyolojik sorunları göz önünde hazırlanmaktadır. Diyet yaparken en çok karşılaşılan problemlerden biri olan motivasyonla ilgili bir sorunum yok diyorsanız 4 haftalık diyet programınızı alıp hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bilgi formunu doldurup, ödemenizi tamamladıktan sonra  6 iş günü içinde size özel hazırlanan 4 haftalık diyet programınızı mail olarak gönderiyoruz, her hafta evinizde veya yakınızda bulunan sabit bir tartı ile düzenli tartılıp not ederseniz, 4 hafta sonra program bitiminde bizimle iletişime geçtiğinizde birlikte sonucunuzu değerlendiriyor ve devam etmek isterseniz yeni programınıza başlıyoruz.


Neden Takipsiz Online Diyet?
Eğer siz de sağlıklı beslenmeye karar verdiyseniz, sağlıklı beslenmeyle yakından ilgiliyseniz, yoğun hayat temposundan bozulan beslenme düzeninizi yoluna koymak istiyorsanız, öğrenciyseniz ve diyete ayıracak bütçeniz kısıtlı ise ve motivasyonla ilgili hiçbir problemim yok diyorsanız takipsiz online diyet programımız tam size göre. 4 haftalık programımız tamamıyla size özel olup sizin yaşam koşullarınıza göre düzenlenmektedir.
Copyright:2016
Web Tasarım