/ Online Diyet
ONLINE DİYET
NFİT  Yüzyüze Diyet (1+1)
3900 TL ŞİMDİ BAŞLA

NFİT Yüzyüze Diyet (1+1)


 

 

Randevularımız hızla dolduğu için. nFİT Yüzyüze Programlara başvurmanız halinde, randevunuz başvuru sıranıza göre 1 haft içinde karşılıklı belirlenen bir tarihe verilecektir.

  Siz dünyanın neresinde olursanız olun "kendimin en iyi versiyonu olmaya hazirim " dediğiniz an biz yanınızdayız.

 

Tamamen kişiye özel hazırladığımız programlar ile yasaklardan uzak  yediklerinizin keyfini çıkarırken bir yandan da dengelemenin keyfine varacağınız programlarla ideal kilonuza ulaşacaksınız!

nFİT Online Yüz Yüze Beslenme Danışmanlığı, ofiste  verdiğimiz hizmetin  aynısıdır. Tek fark daha fazla erişilebilirlik için teknolojiden faydalanmaktır :)

Tek yapmanız gereken  yandaki
"ŞİMDİ BAŞLA" butonuna tıklamak ve hızlıca kişisel bilgilerinizi doldurmak! 

 

Sizi daha iyi tanıyabilmek için hazırladığımız detaylı bilgi formunu doldurup ödemeyi tamamladığınızda sizinle iletişime geçerek randevunuzu planlayacağız.

Randevular görüntülü görüşme şeklinde yapılmaktadır. Programlar tamamen kişiye  özel, kişinin yaşam tarzı, kültürü, sağlık  geçmişi, son 6 aylık tahlil sonuçları, kullandığı ilaçlar, varsa tanı konmuş hastalıkları, yaşadığı yer, beslenme alışkanlıkları yanında haftalık özel planları, seyahatleri, özel günleri  göz önünde bulundurularak hazırlanır.Program 1 gorusme + 1 kontrol seklinde gerceklesmektedir. 


İlk görüşme 1 saat

Kontrol görüşmesi 20-30 dk sürmektedir.


(görüşmelerin maksimum kullanım süresi 20 gundur , gorusme araligi 1 hafta veya 10 gun seklinde planlanir )

Program süresince Pazar hariç hergün 09:00- 19:00 saatleri arasında whatsapp/ mail aracılığıyla sorularınız yanıtlanır.


 

Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz.  


Belirlenen randevu tarihlerinin 1 gün öncesinde randevunuz için teyid mesajı gönderilir. Randevuya 24 saat kala yapılan iptallerde görüşmeniz yapılmış sayılacaktır. Diğer randevuları aksatmamak adına alınan bu karar programa başvurmuş kişiler tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır. 

 Neden Yüzyüze Online Diyet?

"Kendime iyi bakmak istiyorumdediğiniz anda hayat karşınıza bunu yapmanıza engel olacak bir sürü şey çıkartabilir, bunu çok iyi anlıyoruz ve bir uzmanla çalışmanızın en uygun ve kullanışlı seçeneğini sunmak istiyoruz.

 

 

Toplantılar, seyahatler, çocuklar, ilişkiler siz hangisine koşturacağınızı şaşırmışken, biz sağlığınızı iyileştirmek, enerjinizi yükseltmek, aynı zamanda size zaman kazandırarak hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz.

Hayat yeterince zor, beslenme eğlenceli olmalı :)

Copyright:2016
Web Tasarım