/ Online Diyet
ONLINE DİYET
NFİT  Yüzyüze Diyet (1+1)
700.00 TL ŞİMDİ BAŞLA

NFİT Yüzyüze Diyet (1+1)


1 Kasim 2020 tarihine kadar kontenjanimiz dolmustur, nFIT ailesine yeni katilacak olanlar  bu süreçte programa basvurmaniz halinde  randevular başvuru sırasına göre 1 kasim  itibariyle planlanacaktir.

 

Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye çok teşekkürlerSiz dünyanın neresinde olursanız olun "kendime iyi bakmaya karar verdim" dediğiniz an biz yanınızdayız.


 

 


Birlikte karar verdiğimiz randevu gün ve saatinde, sizi bedeninizle tanıştırmak  ve kendi kendinizin diyetisyeni olmanız öğretmek için biz ekranın karşısında oluyoruz.


Tamamen kişiye özel hazırladığımız programlar ile yasaklardan uzak  yediklerinizin keyfini çıkarırken bir yandan da dengelemenin keyfine varacağınız programlarla ideal kilonuza ulaşacaksınız!

Tek yapmanız gereken sizi biraz daha iyi tanıyabilmemiz için yandaki "ŞİMDİ BAŞLA" butonuna tıklamak ve hızlıca kişisel bilgilerinizi doldurmak! 


Program 1 gorusme +1 kontrol seklinde gerceklesmektedir

(görüşmelerin maksimum kullanım süresi 20 gundur , gorusme araligi 1 hafta veya 10 gun seklinde planlanir )


Program süresince haftaiçi hergün 09:00- 17:00 saatleri arasında whatsapp aracılığıyla sorularınızı sorabilirsiniz.


 

Bilgi formunu doldurup ödemeyi tamamladığınızda sizinle iletişime geçerek randevunuzu planlayacağız.
 


İlk görüşme 45 dk – 1 saat

Kontrol görüşmesi 20-30 dk sürmektedir.

Neden Yüzyüze Online Diyet?

"Kendime iyi bakmak istiyorumdediğiniz anda hayat karşınıza bunu yapmanıza engel olacak bir sürü şey çıkartabilir, bunu çok iyi anlıyoruz ve bir uzmanla çalışmanızın en uygun ve kullanışlı seçeneğini sunmak istiyoruz.

 

Toplantılar, seyahatler, çocuklar, ilişkiler siz hangisine koşturacağınızı şaşırmışken, biz sağlığınızı iyileştirmek, enerjinizi yükseltmek, aynı zamanda size zaman kazandırarak hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz.

Copyright:2016
Web Tasarım