/ Online Diyet
ONLINE DİYET
NFİT  Yüzyüze Diyet (1+1)
1300.00 TL ŞİMDİ BAŞLA

NFİT Yüzyüze Diyet (1+1)


 

Siz dünyanın neresinde olursanız olun "kendimin en iyi versiyonu olmaya hazirim " dediğiniz an biz yanınızdayız.

 

Tamamen kişiye özel hazırladığımız programlar ile yasaklardan uzak  yediklerinizin keyfini çıkarırken bir yandan da dengelemenin keyfine varacağınız programlarla ideal kilonuza ulaşacaksınız!

Tek yapmanız gereken sizi biraz daha iyi tanıyabilmemiz için yandaki "ŞİMDİ BAŞLA" butonuna tıklamak ve hızlıca kişisel bilgilerinizi doldurmak! 


Bilgi formunu doldurup ödemeyi tamamladığınızda sizinle iletişime geçerek randevunuzu planlayacağız. Ranevular görüntülü görüşme şeklinde yapılmaktadır. 

Program 1 gorusme +1 kontrol seklinde gerceklesmektedir. 

(görüşmelerin maksimum kullanım süresi 20 gundur , gorusme araligi 1 hafta veya 10 gun seklinde planlanir )


Program süresince haftaiçi hergün 09:00- 17:00 saatleri arasında whatsapp aracılığıyla sorularınızı sorabilirsiniz.


 

Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz.  


Belirlenen randevu tarihlerinin 1 gün öncesinde randevunuz için teyid mesajı gönderilir. Randevuya 24 saat kala yapılan iptallerde görüşmeniz yapılmış sayılacaktır. Diğer randevuları aksatmamak adına alınan bu karar programa başvurmuş kişiler tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır. 


İlk görüşme 45 dk – 1 saat

Kontrol görüşmesi 20-30 dk sürmektedir.

Neden Yüzyüze Online Diyet?

"Kendime iyi bakmak istiyorumdediğiniz anda hayat karşınıza bunu yapmanıza engel olacak bir sürü şey çıkartabilir, bunu çok iyi anlıyoruz ve bir uzmanla çalışmanızın en uygun ve kullanışlı seçeneğini sunmak istiyoruz.

 

Toplantılar, seyahatler, çocuklar, ilişkiler siz hangisine koşturacağınızı şaşırmışken, biz sağlığınızı iyileştirmek, enerjinizi yükseltmek, aynı zamanda size zaman kazandırarak hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz.

Copyright:2016
Web Tasarım