/ Bizi Tanıyın
BİZİ TANIYIN
Beslenme ve diyet danışmanlığı konusundaki uzmanlığımızla bugüne kadar dokunduğumuz sayısız hayat, ideal formuna kavuştu. Hem kurumlara, hem de bireylere hizmet veren ekibimizle tanışmak isterseniz, sizi ofisimize bekleriz!
nFİT
nFİT
EKİBİMİZ
EKİBİMİZ
nFİT 2013 YILINDAN BUGÜNE
nFİT

nFİT


2013 yılının Eylül ayında Uzman Diyetisyen Merve Tığlı Çınar tarafından kurulan nFİT beslenme ve diyet danışmanlık merkezi uzman ekibi ile birlikte hem bireylere hem kurumlara hizmet verirken aynı zamanda online diyet sistemi ile Ankara dışından danışmanlık isteyen herkese ulaşabilmektedir.

“Yasaksız, kuralsız, sadece size özel hazırlanan beslenme programlarıyla özgürce hafifleyin” sloganıyla kilo vermek isteyen danışanlarına en pratik ve sağlıklı yol ile ideal kiloya ulaşma garantisi veren nFİT, yaşam tarzının beslenmeye yansıdığını vurgular ve yaşam tarzınızı değiştirmeden ideal kiloya ulaşmanızda destek verir.

EKİBİMİZ


Ekibimiz diyet ve beslenme konusunda uzmanlaşmış diyetisyenler ve organizasyondan sorumlu bir yönetici asistanından oluşan güçlü bir yapıya sahiptir. Bizleri daha yakından tanımak isterseniz, özgeçmişlerimizi aşağıda bulabilirsiniz.Uzm. Dyt. Merve TIĞLI ÇINAR
Uzm. Dyt. Merve TIĞLI ÇINAR
Uzman Diyetisyen


Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde 2007 yılında başarı ile mezun olmuştur.
 
2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Diyetetik Ana Bilim Dalı'nda “Zayıflama Diyeti Uygulayan Bireylerin Başarı Oranları ve Etkileyen Faktörlerin Saptanması“ başlıklı teziyle Bilim Uzmanlığı diplomasını almıştır.
 
İş hayatına GENAR ENSTİTÜSÜ'nde başlayan ve 1,5 yıl süresince nutrigenetik alanında çalışıp aynı zamanda özel bir kurumda beslenme danışmanlığı yapan Merve Tığlı, Ocak 2009 itibariyle Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık ekibine katılmıştır, aynı tarihlerde Nevşehir Özel VERSA Hastanesi'nin beslenme ve diyet bölümü kuruculuğunu yapan Dyt. Merve Tığlı 9 ay süresince haftanın belirli günlerinde poliklinik diyetisyenliği görevini sürdürmüştür.
 
2009-2013 yılları arasında  Mars Athletic Club (MAC)/PANORA spor merkezinde beslenme danışmanlığı vermiştir.
 
2009 yılında beslenme danışmanlığı vermeye başladığı Özel Boylam Psikiyatri Hastanesindeki çalışmaları halen devam etmektedir.
 
Uzman Diyetisyen Merve Tığlı 2012 yılında Hacettepe Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladıktan sonra  eğitim için gittiği Amerika Birleşik Devletleri’nde, bulunduğu süre içinde Chicago'da bulunan DePaul Üniversitesi öğrencilerine "Sağlıklı Beslenme" sunumları yapmış, Amerika Diyetisyenler Dernegi (ADA)'nın çeşitli organizasyonlarda gönüllü olarak çalışmış ve 2012 Kasım ayında ADA tarafından San Antonio/Texas'da düzenlenen "Yetişkinlerde Kilo Yönetimi" eğitimini başarıyla tamamlamıştır.
 
Türkiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği üyesi olan Merve Tığlı’nın bir çok yayını bulunmakta olup, bilim uzmanlığı tezi 2012 Aralık Beslenme ve Diyet dergisinde yayınlanmıştır.
 
Yüksek İhtisas Üniversitesinde BEslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencilerine Beslenme Eğitimi dersi vermiştir.
 
Merve Tığlı’nın Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunduğu süre içerisinde Türkiye deki danışanlarına hizmet vermeye devam etmek icin geliştirdigi Online Diyet sistemi şu anda Türkiye’de farklı şehirlerde yaşayan, Ankara’da yaşayan fakat iş yoğunluğu nedeniyle vakit kısıtlaması olan  bireylere ve  çeşitli ülkelerdeki bir çok insana hizmet vermeye devam etmektedir. Her gün büyüyen ve gelişen Online Diyet sistemi ile amaç sağlıklı beslenmeyi dünyanın heryerine ulaştırarak yaşam kalitesini artırmaktır.
 
Merve Tığlı halen 2013 Eylül ayında kurduğu nFİT Beslenme ve Danışmanlık Merkezi'nde Ankara'daki danışanlarına ve dünyanın heryerine online danışmanlık vermeye devam etmektedir.

Selçuk ÇINAR
Selçuk ÇINAR
Marka ve Kurumsal İlişkiler Yöneticisi


Selçuk Çınar, 2000 yılında  ODTÜ Kimya bölümünden mezun olduktan sonra, 13 sene boyunca bilişim sektöründe çalışmış ve bu süre içerisnde  amatör ruh ile başladığı fotoğrafçılığa 2010 yılından itibaren sahip çıkarak profesyonel düzeye taşımıştır.  2013 yılında bilişim kariyerinden ayrılarak profesyonel fotoğraf kariyerinin yanında nFİT Beslenme ve Diyet markasını kurmuş, marka yöneticiliği ve kurumsal ilişkiler sorumluluğunu üstlenmiştir. 2017 yılında, dünyada probiyotik çay olarak bilinen kombucha üretimine başlamış olup, Kombudha markası ile  Ankarada ilk kombucha  üretim atolyesini açmıştır. 11 yıldır kendisini fotoğraf ile ifade etmek en büyük tutkusu olsa da  kurumsal fotoğraf kariyerinin yanında Kombudha markasıyla kombucha üretimi ve nFit Beslenme ve Diyet kurumsal ilişkilerini başarıyla sürdürmektedir.

Copyright:2016
Web Tasarım