/ Bizi Tanıyın
BİZİ TANIYIN
Beslenme ve diyet danışmanlığı konusundaki uzmanlığımızla bugüne kadar dokunduğumuz sayısız hayat, ideal formuna kavuştu. Hem kurumlara, hem de bireylere hizmet veren ekibimizle tanışmak isterseniz, sizi ofisimize bekleriz!
nFİT
nFİT
EKİBİMİZ
EKİBİMİZ
nFİT 2013 YILINDAN BUGÜNE
nFİT

nFİT


2013 yılının Eylül ayında Uzman Diyetisyen Merve Tığlı Çınar tarafından kurulan nFİT beslenme ve diyet danışmanlık merkezi uzman ekibi ile birlikte hem bireylere hem kurumlara hizmet verirken aynı zamanda online diyet sistemi ile Ankara dışından danışmanlık isteyen herkese ulaşabilmektedir.

“Yasaksız, kuralsız, sadece size özel hazırlanan beslenme programlarıyla özgürce hafifleyin” sloganıyla kilo vermek isteyen danışanlarına en pratik ve sağlıklı yol ile ideal kiloya ulaşma garantisi veren nFİT, yaşam tarzının beslenmeye yansıdığını vurgular ve yaşam tarzınızı değiştirmeden ideal kiloya ulaşmanızda destek verir.

EKİBİMİZ


Ekibimiz diyet ve beslenme konusunda uzmanlaşmış diyetisyenler ve organizasyondan sorumlu bir yönetici asistanından oluşan güçlü bir yapıya sahiptir. Bizleri daha yakından tanımak isterseniz, özgeçmişlerimizi aşağıda bulabilirsiniz.Uzm. Dyt. Merve TIĞLI ÇINAR
Uzm. Dyt. Merve TIĞLI ÇINAR
Uzman Diyetisyen


Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde 2007 yılında başarı ile mezun olmuştur.
 
2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Diyetetik Ana Bilim Dalı'nda “Zayıflama Diyeti Uygulayan Bireylerin Başarı Oranları ve Etkileyen Faktörlerin Saptanması“ başlıklı teziyle Bilim Uzmanlığı diplomasını almıştır.
 
İş hayatına GENAR ENSTİTÜSÜ'nde başlayan ve 1,5 yıl süresince nutrigenetik alanında çalışıp aynı zamanda özel bir kurumda beslenme danışmanlığı yapan Merve Tığlı, Ocak 2009 itibariyle Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık ekibine katılmıştır, aynı tarihlerde Nevşehir Özel VERSA Hastanesi'nin beslenme ve diyet bölümü kuruculuğunu yapan Dyt. Merve Tığlı 9 ay süresince haftanın belirli günlerinde poliklinik diyetisyenliği görevini sürdürmüştür.
 
2009-2013 yılları arasında  Mars Athletic Club (MAC)/PANORA spor merkezinde beslenme danışmanlığı vermiştir.
 
2009 yılında beslenme danışmanlığı vermeye başladığı Özel Boylam Psikiyatri Hastanesindeki çalışmaları halen devam etmektedir.
 
Uzman Diyetisyen Merve Tığlı 2012 yılında Hacettepe Üniversitesinde yüksek lisansını tamamladıktan sonra  eğitim için gittiği Amerika Birleşik Devletleri’nde, bulunduğu süre içinde Chicago'da bulunan DePaul Üniversitesi öğrencilerine "Sağlıklı Beslenme" sunumları yapmış, Amerika Diyetisyenler Dernegi (ADA)'nın çeşitli organizasyonlarda gönüllü olarak çalışmış ve 2012 Kasım ayında ADA tarafından San Antonio/Texas'da düzenlenen "Yetişkinlerde Kilo Yönetimi" eğitimini başarıyla tamamlamıştır.
 
Türkiye ve Amerika Diyetisyenler Derneği üyesi olan Merve Tığlı’nın bir çok yayını bulunmakta olup, bilim uzmanlığı tezi 2012 Aralık Beslenme ve Diyet dergisinde yayınlanmıştır.
 
Okurlarıyla her ay Monthly Fitness dergisindeki köşesinde beslenme konulu yazılarıyla buluşan Merve Tığlı ayrıca çeşitli gazete, dergi ve internet sitelerinde düzenli olarak yazılar yazmakta ve ziyaretçilerin sorularını yanıtlamaktadir.
 
Merve Tığlı’nın Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunduğu süre içerisinde Türkiye deki danışanlarına hizmet vermeye devam etmek icin geliştirdigi Online Diyet sistemi şu anda Türkiye’de farklı şehirlerde yaşayan, Ankara’da yaşayan fakat iş yoğunluğu nedeniyle vakit kısıtlaması olan  bireylere ve  çeşitli ülkelerdeki bir çok insana hizmet vermeye devam etmektedir. Her gün büyüyen ve gelişen Online Diyet sistemi ile amaç sağlıklı beslenmeyi dünyanın heryerine ulaştırarak yaşam kalitesini artırmaktır.
 
Merve Tığlı halen 2013 Eylül ayında kurduğu nFİT Beslenme ve Danışmanlık Merkezi'nde Ankara'daki danışanlarına ve dünyanın heryerine online danışmanlık vermeye devam etmektedir.

Dyt. Oya Neva DEMİRKOL
Dyt. Oya Neva DEMİRKOL
Diyetisyen


1991 yılında Ankara’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ted Ankara Koleji Vakfı’nda tamamlamıştır. 2013 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden ve aynı sene Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Lisans Hayatı boyunca; Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Aselsan A.Ş., Formeo Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışma Merkezi, Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık Merkezi ve Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde zorunlu ve istekli stajlarını tamamlamıştır.

Haziran 2013 itibariyle Reform Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık ekibine katılarak iş hayatına başlamıştır. Aynı zamanda Ağustos 2013’te Özel Akropol Tıp Merkezine ve Eylül 2013’te ON Sports Center’a danışmanlık vermeye başlamıştır. Eylül 2013’ten itibaren beri nFit Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde ve Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi’nde danışmanlık vermektedir.

2014 yılından beri Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Toplum Beslenmesi alanında yüksek lisans öğrenimi görmektedir. Bu zamana kadar Fitmen, Cosmopolitan, Anne&Bebek, BeStyle gibi dergilerle çalışan Oya Neva Demirkol, her ay Men’s Health dergisinde beslenme konulu yazılar yazmakta ve çeşitli gazete, dergi ve internet sitesine yazılarıyla destek vermektedir. Her Pazartesi ve Cuma günleri Radyo Odtü’de Gündüz Tarifesi programında sağlıklı beslenmeye dair bilgilerini paylaşmaktadır.

Duhan AYTEN
Duhan AYTEN
Yönetici Asistanı


1991 yılında Ankara’da doğmuştur. 2008 yılında Teknik Lise Bilgisayar Bölümünden mezun oluştur. 5 Yıl Baskı Merkezinde çalıştıktan sonra Grafik Tasarım Sertifikası almıştır. 3 ay Grafiker olarak bir firmada çalışmıştır. Eylül 2013 itibariyle nFit Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi ekibinde yer almaktadır. Halen Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Selçuk ÇINAR
Selçuk ÇINAR
Marka ve Kurumsal İlişkiler Yöneticisi


Selçuk Çınar, 2000 yılında  ODTÜ Kimya bölümünden mezun olduktan sonra, 13 sene boyunca bilişim sektöründe çalışmış ve bu süre içerisnde  amatör ruh ile başladığı fotoğrafçılığa 2010 yılından itibaren sahip çıkarak profesyonel düzeye taşımıştır.  2013 yılında bilişim kariyerinden ayrılarak profesyonel fotoğraf kariyerinin yanında nFİT Beslenme ve Diyet markasını kurmuş, marka yöneticiliği ve kurumsal ilişkiler sorumluluğunu üstlenmiştir. 2017 yılında, dünyada probiyotik çay olarak bilinen kombucha üretimine başlamış olup, Kombudha markası ile  Ankarada ilk kombucha  üretim atolyesini açmıştır. 11 yıldır kendisini fotoğraf ile ifade etmek en büyük tutkusu olsa da  kurumsal fotoğraf kariyerinin yanında kombucha üretimi ve nFit Beslenme ve Diyet kurumsal ilişkilerini başarıyla sürdürmektedir.

Copyright:2016
Web Tasarım