/ Online Diyet
ONLINE DİYET
nFit  Yüzyüze Diyet  (1+3)
2250.00 TL ŞİMDİ BAŞLA

nFit Yüzyüze Diyet (1+3)


 

Siz dünyanın neresinde olursanız olun "kendime iyi bakmaya karar verdim" dediğiniz an biz yanınızdayız.

 


Sizi daha yakından tanımak için hazırladığımız detaylı bilgi formunuzu doldurup başvurunuzu tamamladıktan sonraki 3 iş günü içinde iletişim kurar ve birlikte karar verdiğimiz randevu gün ve saatinde, sizi bedeninizle tanıştırmak  ve kendi kendinizin diyetisyeni olmanız öğretmek için ekranın karşısında oluyoruz.


Tamamen kişiye özel hazırladığımız programlar ile yasaklardan uzak  yediklerinizin keyfini çıkarırken bir yandan da dengelemenin keyfine varacağınız programlarla ideal kilonuza ulaşacaksınız!

Tek yapmanız gereken sizi biraz daha iyi tanıyabilmemiz için yandaki "ŞİMDİ BAŞLA" butonuna tıklamak ve hızlıca kişisel bilgilerinizi doldurmak! 


Program 1 gorusme + 3  kontrol seklinde gerceklesmektedir

(görüşmelerin maksimum kullanım süresi 2 aydır)


Program süresince haftaiçi hergün 09:00- 17:00 saatleri arasında whatsapp aracılığıyla sorularınızı sorabilirsiniz.


Bilgi formunu doldurup ödemeyi tamamladığınızda sizinle iletişime geçerek randevunuzu planlayacağız.


 Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz.  Herhangi bir nedenden ötürü diyetine ara vermek isteyen danışanlarımız için kalan görüşmelerini kullanım süresi  son görüşme tarihinden itibaren maksimum 2 aydır.


Belirlenen randevu tarihlerinin 1 gün öncesinde randevunuz için teyid mesajı gönderilir. Randevuya 24 saat veya daha az  kala yapılan iptallerde görüşmeniz yapılmış sayılacaktır. Diğer randevuları aksatmamak adına alınan bu karar programa başvurmuş kişiler tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır.


 


İlk görüşme 45 dk – 1 saat

Kontrol görüşmeleri 20-30 dk sürmektedir.

Neden Yüzyüze Online Diyet?

"Kendime iyi bakmak istiyorumdediğiniz anda hayat karşınıza bunu yapmanıza engel olacak bir sürü şey çıkartabilir, bunu çok iyi anlıyoruz ve bir uzmanla çalışmanızın en uygun ve kullanışlı seçeneğini sunmak istiyoruz.

 

Toplantılar, seyahatler, çocuklar, ilişkiler siz hangisine koşturacağınızı şaşırmışken, biz sağlığınızı iyileştirmek, enerjinizi yükseltmek, aynı zamanda size zaman kazandırarak hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz.

Copyright:2016
Web Tasarım