/ Online Diyet
ONLINE DİYET
nFit  Yüzyüze Diyet  (1+3)
6950 TL ŞİMDİ BAŞLA

nFit Yüzyüze Diyet (1+3)


 

Randevularımız hızla dolduğu için nFİT Yüzyüze Programlara başvurmanız halinde, randevunuz başvuru sıranıza göre 10 gün içinde karşılıklı belirlenen bir tarihe verilecektir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Siz dünyanın neresinde olursanız olun "kendime iyi bakmaya karar verdim" dediğiniz an  yanınızdayız.

 

 

 


Sizi daha yakından tanımak için hazırladığımız detaylı bilgi formunuzu doldurup başvurunuzu tamamladıktan sonraki 3 iş günü içinde iletişim kurar ve birlikte karar verdiğimiz randevu gün ve saatinde, sizi bedeninizle tanıştırmak  ve kendi kendinizin diyetisyeni olmanız öğretmek için ekranın karşısında oluruz.

Hedefimiz, sağlıklı ve kalıcı kilo verirken, bir yandan beslenme ile tedavi edilebilecek bir rahatsızlık söz konusuysa durumu detaylı ele alıp sizi sadece ideal kilonuza değil aynı anda sağlığınıza da kavuşturmaktır.

Birlikte nFİT hayata  emin adımlarla yürümek için tek yapmanız gereken sizi biraz daha iyi tanıyabilmemiz için yandaki "ŞİMDİ BAŞLA" butonuna tıklamak ve hızlıca kişisel bilgilerinizi doldurmak! 


nFİT 1  + 3  Yüzyüze Programı
 1 görüşme + 3  kontrol şeklinde gercekleşmektedir

 

İlk görüşme 45 dk – 1 saat

Kontrol görüşmeleri 20-30 dk sürmektedir.


(görüşmelerin aralığı min 1 hafta  max 10 gun olacak sekilde planlanmaktadir)

Görüşmeler  skype/ facetime/ whatsapp görüntülü görüşme ile gerçekleşmektedir.

Program süresince haftaiçi hergün 09:00- 19:00 saatleri arasında whatsapp aracılığıyla sorularınız MERVE TIGLI  tarafindan cevaplanmaktadir.Bilgi formunu doldurup ödemeyi tamamladığınızda sizinle iletişime geçerek randevunuzu planlanir.


Programlarınız tamamen sizin yaşam tarzınıza , genetik yapınıza, sağlık durumunuza ve beslenme alışkanlıklarınıza özel olarak planlanır. Yaşadığınız ülke/şehir market ve restoranlarından ulaşabildiğiniz besinlerle , seyahat planlarınız, egzersiz planlanınız, kullandığınız ilaç ve suplemanlarınız göz önünde bulundurularak hazırlanan programlarınızla hayatınızı kolaylaştırarak ideal ve kalıcı kiloya ulaşmanızın yanısıra kendi kendinizin diyetisyeni olarak   ömür boyu nFİT yaşamanıza yardımcı olmak hedeflenir.
 Diyete başladıktan sonra herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmamaktadır. Diyet başvurusunu tamamlayıp randevusu oluşturulan kişiler ilk randevu gerçekleşmeden (Program Başlamadan ) paketini İPTAL etmek istediğinde ödenen ücret %25  kesinti ile iade işlemi 7 iş günü içerisinde ödeme yapılan  kanal aracılıyla iadesi gerçekleşir.Herhangi bir nedenden ötürü diyetine ara vermek isteyen danışanlarımız için kalan görüşmelerini kullanım süresi  son görüşme tarihinden itibaren maksimum 2 aydır.

 Belirlenen randevu tarihlerinin 1 gün öncesinde randevunuz için teyid mesajı gönderilir. Randevuya 24 saat veya daha az  kala yapılan iptallerde görüşmeniz yapılmış sayılacaktır. Diğer randevuları aksatmamak adına alınan bu karar programa başvurmuş kişiler tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır.


 
Neden Yüzyüze Online Diyet?

"Kendime iyi bakmak istiyorumdediğiniz anda hayat karşınıza bunu yapmanıza engel olacak bir sürü şey çıkartabilir, bunu çok iyi anlıyoruz ve bir uzmanla çalışmanızın en uygun ve kullanışlı seçeneğini sunmak istiyoruz.

 

Toplantılar, seyahatler, çocuklar, ilişkiler siz hangisine koşturacağınızı şaşırmışken, biz sağlığınızı iyileştirmek, enerjinizi yükseltmek, aynı zamanda size zaman kazandırarak hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz.

Copyright:2016
Web Tasarım