/ Online Diyet
ONLINE DİYET
nFİT Takipli Online Diyet
4950 TL ŞİMDİ BAŞLA

nFİT Takipli Online Diyet


 

Dünyanın neresinde olursanız olun " Takipli Online Diyet Sistemimiz" le sadece bir tık uzağınızdayız."Sağlıklı beslenme ve bana özel hazırlana beslenme programlarıyla ideal kiloma ulaşmaya karar verdim" diyorsanız yapmanız gereken çok kolay.

  Yan tarafta gormus oldugunuz SIMDI BASLA 
butonuna bastığınızda ulaşacağınız bilgi formunu ayrıntılı doldurduktan sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz, ödemeniz tamamlandıktan sonra bilgileriniz bana ulaşacak ve 6 iş günü içinde size özel hazırlanan ilk hafta diyet programınızı hazırlayıp sizinle mail üzerinden iletişime geçmis olacagim . İlk diyet programi gönderildikten sonra her hafta evinizde veya yakınızda bulunan sabit bir tartı ile düzenli tartılmanız (ayda 1 mezura olcumunu de unutmayalim :), tartım sonuçlarınızı ve programınızla ilgili geri bildirimlerinizi mail ile paylasmanız programimizin devamliligi ve guzel sonuc alabilmemiz icin onemli.


1 ay süresince her hafta -sizin mail veya mesaj ile göndereceğiniz- geri bildirimleriniz ve tartım sonucunuz doğrultusunda yeni programınız hazırlanır ve mailinize gönderilir (toplam 4 program) , verdiğiniz geribildirimler doğrultusunda hazırlanıp yüklenecek olana programlarınız yanında ,  haftanin 6 gunu 7/24 whatsapp/ mail, telefon ve mesaj yoluyla programla ilgili sorularınız yanıtlanır.

Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz.  Herhangi bir nedenden ötürü diyetine ara vermek isteyen danışanlarımız için kalan görüşmelerini kullanım süresi maksimum 2 aydır.


Neden Takipli Online Diyeti tercih etmeliyim https://www.nfitdiyet.com/nfit-oneriler/nfit-takipli-online-diyeti-neden-tercih-etmeliyim-135

Copyright:2016
Web Tasarım