/ Online Diyet
ONLINE DİYET
nFİT Takipli Online Diyet
1250.00 TL ŞİMDİ BAŞLA

nFİT Takipli Online Diyet


 


Dünyanın neresinde olursanız olun " Takipli Online Diyet Sistemimiz" le sadece bir tık uzağınızdayız.



"Sağlıklı beslenme ve bana özel hazırlana beslenme programlarıyla ideal kiloma ulaşmaya karar verdim" diyorsanız yapmanız gereken çok kolay.

  Yan tarafta gormus oldugunuz SIMDI BASLA 
butonuna bastığınızda ulaşacağınız bilgi formunu ayrıntılı doldurduktan sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz, ödemeniz tamamlandıktan sonra bilgileriniz bana ulaşacak ve 6 iş günü içinde size özel hazırlanan ilk hafta diyet programınızı hazırlayıp sizinle mail üzerinden iletişime geçmis olacagim . İlk diyet programi gönderildikten sonra her hafta evinizde veya yakınızda bulunan sabit bir tartı ile düzenli tartılmanız (ayda 1 mezura olcumunu de unutmayalim :), tartım sonuçlarınızı ve programınızla ilgili geri bildirimlerinizi mail ile paylasmanız programimizin devamliligi ve guzel sonuc alabilmemiz icin onemli.


1 ay süresince her hafta geri bildirimleriniz ve tartım sonucunuz doğrultusunda yeni programınız hazırlanır ve mailinize gönderilir (toplam 4 program) , mailinizin yeni program hazirlanarak cevaplanmasi yanında ,  haftanin 6 gunu 7/24 whatsapp/ mail, telefon ve mesaj yoluyla programla ilgili sorularınız yanıtlanır.

Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz.  Herhangi bir nedenden ötürü diyetine ara vermek isteyen danışanlarımız için kalan görüşmelerini kullanım süresi maksimum 3 aydır.


Neden Takipli Online Diyet?
Diyet programına başladığımızda en iyi sonucu en hızlı şekilde almak için heveslenip heyecanlanıyoruz ve genellikle diyetin ilk iki haftasını çok katı bir şekilde uyguluyoruz ve çok büyük sonuçlar almayı bekliyoruz. Ama birçok insan amacı doğrultusunda giderken diyete başladıktan birkaç hafta sonra raydan çıkıyor. Peki bunun nedenini hiç düşündünüz mü?

Bu başarısızlığın en büyük nedeni değişime uyma çabamız. Birçoğumuz kendi rutinimizde tıkanıp kalıyoruz ve bize yararı olacağını bilmemize rağmen alışkanlıklarımızı değiştirmekte, bırakmakta zorlanıyoruz. Bu alışkanlıklar ne yediğimiz, öğünlerimiz, hangi saatte hangi besini yediğimiz vb olabilir.

Diyete karar verilen ilk birkaç hafta, bildiğimiz eski yollara başvururuz.

İşte şimdi yoğun hayat temposundan diyetisyene gitmeye firsat bulamayanlar, yaşadığı yerde diyetisyen olmayanlar icin bilinen tüm eski yolların aksine takipli online diyet sistemiyle ideal kilonuza inmenizde size destek oluyoruz.Artik katı diyet programları uygulamak yok, yasaklarla dolu bir listeye bağlı kalmanın modası çoktan gecçi bile :) bilinen tüm eski yolları reddedip evinizden çıkmadan bir tıkla size özel hazırlanmış ve keyifle uygulayacağınız diyet programınızı mailinize gönderiyoruz.


Takipli online diyet programının takipsiz online diyet programından farkı nedir?
Diyete aşama aşama geçiş yapmak eski alışkanlıklarımızı bırakmak esnek ve uzun bi zamana yayıldığında çok daha kolay ve ikinci önemli etken motivasyondur. Diyetin başlarında hissettiğimiz motivasyon hissi zamanla kaybolur. Biraz değişiklik görürsünüz ama diyetin ilk iki haftasında istediğiniz sonucu alamayınca motivasyonunuzu kaybedersiniz.En büyük motivasyon sizin kendi başarınızdır.Takipli online diyet sisteminde her hafta sizin yaşam tarzınıza göre değisiklik yaparak ve aklınıza takılan her soruyu cevaplayarak motivasyonunuzu artırıyoruz.

Eğer diyetinize en az 1 ay sadık kalırsanız , vücudunuzda gözle görülür farklılıklar ve tartıda tatmin edici bir rakam göreceksiniz. Bu sonuçları görmeye başlar başlamaz daha fazla kilo kaybetmek için motivasyonunuz daha da artacak .Daha fazla kilo kaybettikçe de bu döngü devam edecek. Kısacası gerçek sonuçları görebilmeniz için diyetinizde sürekli değişiklik yapılması ve motivasyonunuzun dengede tutulması önemli.

Diyet sırasında yaptığımız kacamaklar da başarısız olmamızın diğer bir nedeni !!! Sizi düzenli takip ederek kaçamaklarınızı keyifli hale getirip nasıl dengeleyeceğinizi anlatıyoruz.

Ve son neden iştahımıza sahip olamamamız. Yemeden yaşayamayacağımızı düşündüğümüz bazı besinler vardır. Bu problemin çözümünde anahtar, değişimi aşama aşama yaşamakta.Eğer diyete başlar başlamaz sevdiğiniz besinlerin tümünü bir anda hayatınızdan çıkartırsanız hiç şüphe yok ki sonunda çatlayıp o besinin hepsini tüketeceksiniz , belki de aynı gün içinde, ve böylece verdiğiniz kiloların geri dönüşü hiç de zor olmayacak. Takipli online diyet sisteminde, programı uygularken canınızın istediği besinleri bize yazıyorsunuz biz de o besinleri hemen programınızın uygun bir köşesine yerleştiriyoruz :) Değişikleri hayatınıza teker teker yerleştirmek sizin için uzun dönemli bir başarının anahtarıdır unutmayın.
Copyright:2016
Web Tasarım