/ Online Diyet
ONLINE DİYET
nFİT  Sağlıklı Yaşam  Paketi
3100 TL ŞİMDİ BAŞLA

nFİT Sağlıklı Yaşam Paketi


 

Dünyanın neresinde olursanız olun " nFİT Online Diyet Sistemimiz" le sadece bir tık uzağınızdayız.
" Yaşıma, cinsiyetime, sağlık hikayeme, yaşam tarzıma uygun önerilerle bana özel sağlıklı beslenme planımı öğrenmeye ve sağlıklı yaşama ilk adımı atmaya karar verdim " diyorsanız yapmanız gereken çok kolay.

  Yan tarafta görmüş olduğunuz ŞİMDİ BAŞLA 
butonuna bastığınızda ulaşacağınız bilgi formunu ayrıntılı doldurduktan sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz, ödemeniz tamamlandıktan sonra bilgileriniz sistemimize ulaşacak.Unutmayın  kilo probleminiz olsun olmasın her bireyin  sağlığını korumak ve geliştirmek için  kendine özel,  sürdürüleblir YETERLİ ve DENGELİ beslenmeye ihtiyacı vardır.

nFİT Sağlıklı Yaşam Programı 15 gün veya 1 ay arayla yapılacak mail üzerinden 2 görüşmeyi içerir bu program kapsamında   ilk programımızda tahlillerinizi yorumlar, beslenmeniz analiz edilir, ihtiyacınıza  göre  varsa kullanmanız gereken takviyeler belirlenir. Sosyal yaşantınız, sağlık durumunuz  ve  yapılan tüm analizler doğrultusunda size özel hazırlanan ilk hafta sağlıklı beslenme programınız başvurunuzdan sonraki 
4-6 iş günü içinde hazırlanıp sizinle mail üzerinden gönderilir . İlk programınız gönderildikten sonra mail ve whatsapp üzerinden sorular cevaplanır. birlikte karar vererek 15 gün veya 1 ay sonra kontrol görüşmesi planlanır.


Program gönderildikten sonra herhangi bir nedenden ötürü ücret iadesi yapılmaz.

nFİT Sağlıklı Yaşam Paketi 1 görüşme ve 1 kontrol  online randevusu içerir. Kontrol görüşmesinin kullanım süresi maksimum 1 aydır.Copyright:2016
Web Tasarım